Září 2009

Pro MissCroft za spřátelení :))))

28. září 2009 v 10:41 | Lady Croft 69♥ |  Pro vás
Pro MissCroft: ↓↓


Fotka Lary z Kazachstanu :o)))

28. září 2009 v 10:33 | Lady Croft 69♥ |  Lara Croft

Moje první, užasné SBéčko Miss Croft♥

28. září 2009 v 10:32 | Lady Croft 69♥
Podívejte se na blog mého prvního SBéčka, Miss Croft: →♥BLOG SB - Miss Croft♥

Různé obrázky

28. září 2009 v 10:27 | Lady Croft 69♥ |  Lara Croft

Mám rada Laru Croft, preto mám design s Larou Croft

27. září 2009 v 16:52 | Lady Croft 69♥ | 
Design mi urobila osoba ktorá má prezývku Levé. :)
Jsem moc ráda, že mi ten design udělala, moc sa mi páči. :)
Je to úžasný dizajn. : o * Děkuju Ti moc. Chcela som dizajn len s Larou Croft, pretože Laru Croft mám rada, tak som si natom trvala. Keby som Laru nemala rada, tak si s ňou nenechám robiť dizajn, ale mám ju rada, tak som si dizajn, nechala robiť s Larou Croft. Laru Croft mám ráda, už dosť dlouho aj keď mám veľa blogov a na tých blokoch nemám na všetkých Laru Croft. Jednoducho mám Laru na jednom blogu. Som happy, že mám blog s Larou Croft.
Laru mám ráda, od malička. Preto mám taky blog s Larou, pretože mám rada Laru od malička.

Čo ma viedlo k tomu aby som mala design s Larou Croft?

Dneska som hľadala niečo o Lare Croft o hre Tomb Raider a pretože som narazila, na úžasné blogy, ktoré mali dizajn s Larou Croft, tak som si povedala, že si urobím blog o Lare. :) Mám jednoducho rada, Laru Croft a pretože mám Laru rada, tak s ňou mám design. :)
Lara je jednoducho super. Lara je moje a myslím, že aj ostatných hrdinka. :)


Au, au, au a zse au :'( :-(

27. září 2009 v 14:39 | Lady Croft 69♥ | 
Lidičky kousla jsem se, do jazyka a bolí to jak něco. :'( :(
To je bolest! Ááá toje šílený. :( To tak bolí.
Normálně žvýkám, žvýkačku a najednou se kousnu. :(
To je děs! Jauvajs. Nikomu to nepřeju kousnutí do jazyka fakt bolí..
No co mě týče, jsem zvědavá kdy se kousnu do toho samého místa.
Ach jo. :( :'( Do prčic! Kdyby to aspoň tak nebolelo, bylo by mi to milejší. :)
Tak zatím papa, Vaše, Lady Croft 69.♥

Lary Croft - životopis

27. září 2009 v 11:51 | Lady Croft 69 |  Lara Croft
Lady Lara Croft je v pořádí již jedenáctou hraběnkou svého rodu, rodina Croftů tento šlechtický titul získala v roce 1547 díky králi Eduardovi VI. a zároveň s titulem jí byl přidělen majetek Abbingtonu, Surrey. Majetek Croftů se skládá ze tří oddělených panství, z nichž dvě spravuje National Trust a třetí je domovem Lary.

Během svého mladého života Lara utrpěla několik osobních tragédií, oba dva rodiče zemřeli ještě v době, kdy byla Lara nezletilá. Právem považována za génia a gymnastku hodnou medaile, je Lara předmětem dohadů a vášnivých diskuzí vědecké i politické společnosti, bulvárního tisku nevyjímaje. Stejnou mírou je idealizována a pomlouvána a je pravděpodobně jednou z nejvíce fascinujících a záhadných postav naší doby.

Lara se narodila v surreyské nemocnici Parkside hospital Lady Amélii Croftové a notoricky známému archeologovi Lordu Richardu Croftovi, poslednímu hraběti z Abbingtonu. Od tří do šesti let Lara navštěvovala Abbingtonskou dívčí školu, kde se projevila jako bystrá a nadaná školačka.

Ve svých devíti letech přežila letecké neštěstí v Himalájích, které vzalo život její matce. Její houževnatost se projevila již v této době, nějakým způspbem sama zvládla desetidenní pochod přes Himaláje, jedno z nejvíce nebezpečných míst na naší planetě. Když dorazila do Katmandu, jako první šla do baru, kde zatelefonovala otci a zdvořile ho požádala, aby pro ni přijel a vyzvednul si ji.

Po celých šest let od letecké nehody, neustále cestovala po celém světe po boku svého otce, od jedné archeologické vykopávky, ke druhé. Během této doby se jí dostávalo vzdělání od soukromých poručníků, ale jejím nejlepším učitelem pro ni byl vlastní otec.

Když bylo Laře patnáct let, ejí otec se vydal do Kambodže, kde posléze zmizel neznámo kam. Ani po zkoumání lidských ostatků, nebylo tělo identifikováno a kvůli tomu nebyla Lara uznána dědičkou šlechtického titulu a majetku rodiny Croftů a dostala se tak do sporu se svým strýcem Lordem Errolem Croftem. Spor nakonec vyhrála a získala své právem patřící dědictví, kvůli tomu se však odcizila všem svým příbuzným.

Díky svým již patnácti mezinárodním archeologickým objevům, které Lara provedla, zatlačila do pozadí svého otce, objevené oblasti poskytují neustále nové pohledy do minulosti, nelze tudíž popřít, že má Lara neuvěřitelné zásluhy v oboru archeologie, ovšem lidé, kteří ji kritzují, se najdou také.

Lařiny metody byly často stavěny do pozice nesouhlasu členů vlády a jiných archeologů. Jako argument používali tvrzení, že je povýšená a bezohledná. Několik vědců také poznamenalo, že její nedostatečné dokumantace a hrubá síla poznamenaly několik vykopávek a nadělaly více škody, než-li užitku. Také se objevila (nepodložená) obvinění, že si z těchto míst Lara odnáší předměty bez uvědomění mezinárodních společenství o jejich objevu, to ji dělá pouze slavným lovcem pokladů.

Ačkoli jsou bulvární plátky posedlé životem Lary Croft, své soukromí si ostře chrání. Nikdy neposkytla rozhovor, ani se nevyjádřila k ničemu, co by týkalo její osoby, raději se vyjadřuje prostřednictvím stručných a formálních sdělení svými rodinými právníky, Hardgravese a Moorea.

Podle očekávání se objevilo několik neoficiálních životopisů mladé hraběnky, které poukazují na její fantastické činy, počínaje od objevení žijících dinosaurů v Kongu a neblaze proslulou oblastí 51 v Nevadě konče. Oficiální vyjádření z panství Croftů zní asi takto: '...tyto knihy jsou naprosté výmysly: hanebné, kýčovité práce plné nesmyslů.'

Nicméně, kdykoliv zabrouzdáte po inetrnetu a budete hledat nevysvětlitelné, záhadné a neuvěřitelné, vždy objevíte Lařino jméno, nacházející se v těchto heslech. Mohla by být hrdinkou pro teroristická spiknutí a milovníky alternativní historie a podobně.

Zdá se, že čím více se budete hrabat v Lařině životě, tím více ohromná a záhadná vám bude připadat. Stejně jako je tomu u archeologických oblastí, které objevila, my zatím jen narušili povrch této vyjímečné ženy a celek záhadných tajemství, která se ukrývají hluboko v jejím nitru.

Lařiny oči :o))

27. září 2009 v 11:11 | Lady Croft 69 |  Lara Croft

Takový nehty budu mít možná jednou taky :))

26. září 2009 v 18:49 | Lady Croft 69 | 
Takový nehty budu mít možná jednou taky někdy. :)


jo, jo takové nehty by se mě taky líbily. :o))
pochybuju, že je někdy budu mít, ale možná ano. :))
kdybych uměla dělat umělé a tak nádherné umělé nehty, tak bych si je furt dělala. :o*

Ahoj :)

26. září 2009 v 18:43 | Lady Croft 69 | 
Ahojik, takže se sem na blog jdu podívat, no a koukám, že nic moc. :(
Nikdo nepíše, ani se neozývá tak nevím, ale snad se to všechno zlepší, až budu mít nový design. :) Doufám, že nový design upoutá hodně pozornosti a bude sem chodit hodně lidí. Protože jinak mě asi mázne.. No, ale snad to bude v pohodě. Já myslím, že jo.. :) Tak se mějte, ahojik Vaše, Lady Croft 69.

Vítám Tě!

26. září 2009 v 13:16 | Lady Lara Croft 69 |  News
Vítám vás, všechny na mém blogu o Laře Croft.
Proč právě o Laře Croft. Protože Laru Croft mám ráda.
Mám tak... 3 nebo 4 hry s Larou Croft.
Prostě hraju Laru Croft jak na počítači tak na PlayStationu 2.
Chtěla bych i tu novou hru »Under Word«, ale tu asi mít nebudu.
A nebo budu, ale nevím kdy.


Každopádně vás vítám, všechny na mém blogu, který je o hrdince Laře Croft.
Papa a doufám, že se vám zde bude líbit, na mém blogu. Ahoj.